Курси CREDO 3D СКАН 2020

Курси CREDO 3D СКАН 2020

Компанія «CREDO-DIALOGUE» запрошує фахівців прийняти участь в дистанційному ON-LINE*** навчанні на курсах за програмою:
«Сучасні автоматизовані технології обробки геодезичних вимірів та розрахунок обсягів» (CREDO 3D СКАН, CREDO ТОПОПЛАН, CREDO ОБЪЕМЫ)

ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ ДО СИСТЕМ CREDO НА INTERNET-ключах!

Інформуємо Вас, що з 19.00 5 лютого по 08.00 6 лютого по технічним причинам можливі збої в доступі до Internet-ключа систем CREDO.

Оголошуються заняття з курсу CREDO

Оголошуються заняття з курсу CREDO «Сучасні автоматизовані технології проектування транспортних комунікацій»

Представник головного офісу компанії-розробника CREDO-DIALOGUE м. Мінськ поділиться із вами своїм досвідом у галузі проектування на виробництві, а саме головне — унікальними знаннями платформи.

Опановуємо роботу в CREDO 3D СКАН

Опановуємо роботу в CREDO 3D СКАН

На нашому YouTube-каналі опубліковано відео по роботі в програмі CREDO 3D СКАН. У ньому показана послідовність дій при роботі з хмарою точок, отриманою за результатами аерофотозйомки.

Пакет оновлень для СИСТЕМ CREDO III

Пакет оновлень для СИСТЕМ CREDO III

Випущено пакет оновлень версії 02.30.2251 для систем на платформі CREDO III. Це нова версія програмних продуктів, яка може встановлюватися або поверх версії 02.30.2247 і оновлювати її, або самостійно, без установки попередніх версій. У версії 02.30.2251 доопрацьовані деякі функції і виправлено ряд помилок. CREDO ДОРОГИ: У новій версії розраховуються розширення на проїзній частині під час ремонту, […]

Офіційний представник Компанії «CREDO-DIALOGUE» в Україні:
Павленко Надія Володимирівна
×