Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608

Починаючи з 1989 року компанія «CREDO-DIALOGUE» створює програмні продукти CREDO і входить в число провідних розробників інженерного програмного забезпечення для виробництва інженерних вишукувань і проектування об’єктів транспортного будівництва і цивільно-промислового будівництва. Програми CREDO стали основою технологічних процесів більш ніж 11 000 виробничих організацій і включені в освітні програми понад 300 технічних вузів і коледжів.

За час свого розвитку комплекс програмних продуктів компанії «CREDO-DIALOGUE» пройшов шлях від системи проектування нового будівництва і реконструкції автомобільних доріг (САПР CREDO) до багатофункціонального комплексу.

В даний час комплекс CREDO складається з декількох великих систем і ряду додаткових завдань. Всі вони об’єднані в єдиний технологічний ланцюг обробки інформації — від виробництва вишукувань і проектування до подальшої експлуатації об’єкта.

За останні пару років технології інформаційного моделювання стали найбільш обговорюваною темою в інженерному співтоваристві. Можливість роботи з об’єктом в одному комплексі програмних продуктів на різних етапах життєвого циклу стає вирішальним фактором при виборі того чи іншого програмного забезпечення.

Компанія «CREDO-DIALOGUE»

Завдяки своїй гнучкості і багатофункціональності комплекс CREDO забезпечує інженерам можливість роботи в єдиному інформаційному середовищі від обробки даних вишукувань до формування готового проектного рішення.

Кращі рішення і нові можливості BIM реалізовані в проектній лінійці CREDO, розглянуті всі етапи і аспекти життєвого циклу дороги від нового будівництва до реконструкції і ремонту.

Технології CREDO активно використовуються для:

  • обробки матеріалів інженерних вишукувань,
  • проектування об’єктів промислового, цивільного і транспортного будівництва,
  • розвідки, видобутку і транспортування нафти і газу,
  • створення і ведення великомасштабних цифрових планів міст і промислових підприємств,
  • підготовки даних для землеустрою та геоінформаційних систем,
  • вирішення багатьох інших інженерних задач.

Фахівці компанії «CREDO-DIALOGUE» і партнерських компаній не тільки ведуть розробку програмних продуктів, але і навчають користувачів, здійснюють технічну підтримку, готують проекти впровадження технологій CREDO у виробничі процеси, активно співпрацюють з навчальними закладами та різними громадськими організаціями.

Технології компанії «CREDO-DIALOGUE» — це цілий світ, світ нових ідей і унікальних рішень.

Ласкаво просимо!

Закрыть меню
×