Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608

Навчання користувачів CREDO

Навчання користувачів — це важлива частина нашої роботи, якої приділяється не меншу увагу, ніж розробці програмних продуктів. Ми навчаємо не просто роботі з програмними продуктами — ми навчаємо новим технологіям вирішення інженерних завдань. Ми постійно впроваджуємо нові форми і методи навчання, що робить навчання доступніше, цікавіше й ефективніше.

За роки існування навчальних програм CREDO близько 13 000 спеціалістів пройшли навчання в «РУВЦ CREDO (Региональных Учебно-Внедренческих Центрах CREDO)», де викладання ведуть сертифіковані викладачі.

Дистанційне навчання призначене для фахівців, які хочуть пройти навчання без відриву від роботи. При цьому навчання проводиться у формі вебінарів (off-line). Між вебінарами слухачі самостійно виконують навчальні практичні завдання і застосовують отримані знання в роботі над виробничими проектами. Після закінчення курсу слухачі здають підсумкове тестування в Інтерактивному навчальному центрі.

Дистанційне навчання off-line включає в себе тематичні вебінари (лекційна частина курсу), виконання практичних і тестових завдань, консультації з викладачем по Skype або електронною поштою, самостійне навчання за допомогою робочих матеріалів на основі вебінарів (лекцій) і консультацій з викладачем в on-line форматі або очно за попередньою домовленістю. Така форма дозволяє починати навчання в будь-який зручний для замовника час, при цьому не виключається спілкування з викладачем по телефону та електронною поштою, а також у формі консультаційних on-line спілкувань з питань курсу у вигляді індивідуального вебінару за попередньою домовленістю.

Очно-заочні курси складаються з двох частин: лекцій, суміщених з практичними заняттями і самостійної роботи. На лекціях ведучий курсу дає учасникам навчання інформацію про роботу в програмних продуктах, а в ході виконання практичних завдань і вправ, підготовлених на основі реальних виробничих проектів, відпрацьовуються навички роботи в програмі.

Навчання можливе за наступними професійними програмами:

Індивідуальне навчання призначене для тих організацій, які хочуть навчити своїх фахівців в індивідуальному порядку. При цьому заняття можуть проводитися як на базі підприємства-замовника, так і в найближчому навчальному центрі CREDO. Для тих компаній, філії яких розташовані в різних областях, індивідуальне навчання може бути проведено дистанційно. Важливою особливістю при такому навчанні є те, що програма курсу розробляється з урахуванням специфіки роботи фахівців підприємства та орієнтована на конкретні завдання і проекти. Гнучкий графік навчальних заходів, можливість навчити максимальну кількість фахівців при мінімальних витратах робочого часу і індивідуальний підхід роблять цю форму навчання найбільш ефективною і цікавою для користувачів CREDO і тих, кто планує ними стати.

Зробити заявку на навчання

Майстер-класи дають можливість учасникам протягом одного-двох днів детально ознайомитися з можливостями програмних продуктів CREDO і специфікою вирішення інженерних задач на окремому технологічному етапі. В ході проведення майстер-класу викладачі знайомлять слухачів з системами CREDO, показуючи послідовність дій і обговорюють зі слухачами отриманий результат.

Після закінчення навчання, фахівці отримують сертифікати або посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Детальну інформацію про форми, вартість і терміни навчання ви можете отримати у офіційного представника компанії «CREDO-DIALOGUE» в Україні Павленко Надії Володимирівни:

e-mail: Ukraine@credo-dialogue.com

тел.: +38 (095) 80-80-608

Закрыть меню
×