Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні

Дякуємо за участь усім учасникам ювілейної конференції
«30 років інформаційного моделювання в CREDO» !
Нагадуємо, що до кінця року, для вас діють наступні акції та спеціальні пропозиції:

Для «старих» клієнтів CREDO — принеси ключ Stealth зі «старою» системою CREDO, та отримай натомість будь-яку нову за ціною річної Базової Підписки. Ціна Підписки розраховується від вартості нової системи. У ПОДАРУНОК Ви отримуєте річну Базову Підписку на ту систему, яку купуєте. Бонус діє до кінця 2019 року.

Для нових клієнтів CREDO — знижка 50% на придбання будь-якої системи, плюс річна Базова Підписка у подарунок. Бонус діє до кінця 2019 року.

Для існуючих клієнтів CREDO — покупка нового програмного забезпечення зі знижкою 30%, плюс річна Базова Підписка у подарунок. Бонус діє до кінця 2019 року.

Принеси LPT ключ CREDO і отримай можливість придбати нове програмне забезпечення з ексклюзивною знижкою до кінця 2019 року.

Представникам ВНЗ — учасникам конференції надамо за запитом будь-який навчальний комплект на Internet ключах безкоштовно з терміном дії до кінця 2020 року.

Для застосування вказаних бонусів, радимо вам звернутись до офіційного представника компанії «CREDO-DIALOGUE» в Україні — Павленко Надії Володимирівни:

за електронною адресою: Ukraine@credo-dialogue.com

або за телефоном: +38 (095) 80-80-608

Закрыть меню
×