Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
Запрошуємо на вебінар і новий навчальний курс по геологічному напрямку CREDO

Запрошуємо на вебінар і новий навчальний курс по геологічному напрямку CREDO

Шановні колеги, оновлено курс дистанційного навчання з геологічного напрямку програмного комплексу CREDO. Навчальні матеріали перероблені і доповнені інформацією з урахуванням нових функціональних можливостей версії 2.4 систем CREDO III. При підготовці оновленого курсу врахували досвід і відгуки користувачів, які раніше проходили навчання. Більше уваги присвячено темам, освоєння яких викликало ускладнення.

Дізнатися більше про програму курсу Ви можете звернувшись по електронній пошті: training@credo-dialogue.com

Зверніть увагу — вартість дистанційного навчання становить 3000 грн. та може бути врахована при подальшому придбанні програмних продуктів CREDO!

Пропонуємо Вам ознайомитися з новими функціями і доробленими методами у версії 2.4 програмних продуктів CREDO геологічного напрямку. Дивіться вебінар «Нове у версії 2.4 геологічної лінійки КРЕДО»

та підвищуйте кваліфікацію в нашому Інтерактивному навчальному центрі!

Пропонуємо для вашого ознайомлення відеоурок про можливості створення і редагування геологічних свердловин в системі CREDO ГЕОЛОГІЯ в плані та профілі:

Розглядаються інструменти Редактора геологічного класифікатора для моделювання виду геологічних колонок для відображення на профілях і розрізах.

Також пропонуємо для перегляду третій тематичний блок «ОБРОБКА ДАНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ ВИШУКУВАНЬ» конференции «Технологии BIM в CREDO»:

Закрыть меню
×