Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
Оновлення шаблонів відомостей для CREDO ДОРОГИ версії 2.20.2231
Оновлення шаблонів відомостей для CREDO ДОРОГИ

Оновлення шаблонів відомостей для CREDO ДОРОГИ версії 2.20.2231

Нещодавно вийшов пакет оновлень програмних продуктів CREDO III — версія 02.20.2231, про що ми усіх повідомляли на початку липня.

Хочемо звернути увагу користувачів CREDO ДОРОГИ 2.2. на деякі зміни в системі. Йдеться про відомості по влаштуванню вирівнюють шарів і додаткового фрезерування. Проблеми з ним (нульові обсяги) були виявлені у версії 2.2 після поділу налаштувань ремонту для покриття на ліву і праву сторони від осі дороги. Для виправлення цієї помилки були відкориговані шаблони відомостей. Тому оновлення шаблонів, як частини «Разделяемых ресурсов», є обов’язковим!

У складі «Разделяемых ресурсов» в Редакторі шаблонів ці відомості можна відстежити за датою створення або виправлення — 06.06.2019

рис.1 - Оновлення шаблонів відомостей для CREDO ДОРОГИ версії 2.20.2231

Алгоритми встановлення та оновлення «Разделяемых ресурсов» відпрацьовані давно й докладно описані в документації до систем CREDO III. Тут тільки коротко нагадаємо основні моменти.

Після установки пакета оновлень і першого відкриття системи буде запропоновано автоматичне оновлення всіх «Разделяемых ресурсов».

рис.2 - Оновлення шаблонів відомостей для CREDO ДОРОГИ версії 2.20.2231

За це відповідає налаштування на перевірку «Разделяемых ресурсов», як тільки оновлюється файл DBX, — вкладка Службові папки і файли в діалоговому вікні Параметри системи, який викликається з меню Установки.

рис.3 - Оновлення шаблонів відомостей для CREDO ДОРОГИ версії 2.20.2231

Якщо ви завжди працюєте з ресурсами, що поставляються розробником, натисніть кнопку ДА (рис. 2) і всі ресурси, шаблони відомостей, в тому числі, оновляться.

Якщо у вас не налаштоване автоматичне оновлення ресурсів або ви використовуєте ресурси, створені для індивідуального застосування, відкрийте команду Импорт Разделяемых ресурсов з початкового меню Данные (до створення набору проектів).

Потім в діалозі імпорту ресурсів можна вибрати настройку для повної заміни ресурсів або виконати порівняння за кодом з заміною окремих об’єктів при збігу кодів.

У цьому ж діалозі можна вказати окремі групи і об’єкти з числа «Разделяемых ресурсов», наприклад, шаблонів відомостей.

рис.4 - Оновлення шаблонів відомостей для CREDO ДОРОГИ версії 2.20.2231

Закрыть меню
×