Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
РЕЛІЗ ВЕРСІЇ 3.1 ПРОГРАМИ НИВЕЛИР

РЕЛІЗ ВЕРСІЇ 3.1 ПРОГРАМИ НИВЕЛИР

У версії 3.1 програми CREDO НИВЕЛИР реалізовані побажання користувачів, виправлені помилки і розширено функціонал для обробки даних геометричного нівелювання. Отже, нові можливості програми:

• додано альтернативний спосіб призначення ваг при урівнянні ходів, виконаних в прямому і зворотному напрямку. Для обчислення ваг використовується формула

P = k / (L* m2),

де k – константа,

L – довжина лінії,

m2 – квадрат випадкової помилки лінії.

Розраховується при наявності ходів, виконаних в прямому і зворотному напрямках.

Для виконання зрівнювання з альтернативним призначенням ваг необхідно встановити прапор «Учет влияния на веса случайной ошибки» в Свойствах проекта в розділі Уравнивание/Общие параметры.

CREDO НИВЕЛИР - рис.3

• Щоб користувач мав інформацію про те, який хід редагується, додано залишкове виділення ходу на панелі ходів. Це виконується в таблицях Данные цифровых нивелиров при переході з панелі ходів на панель вимірювань.

• На відміну від попередньої версії, у новій при формуванні ходів необхідно в таблиці Данные цифровых нивелиров виділити потрібні хід/ходи і виконати команду Сформировать ходы.

CREDO НИВЕЛИР - рис.4

• При експорті даних в DXF-файл (Файл / Експорт / DXF) в атрибутах блоків передається інформація по довжинах і числу штативів нівелірних секцій, значенням перевищень і відносної СКО перевищень між пунктами. Шрифт і параметри тексту можуть бути змінені у вікні настройки експорту.

CREDO НИВЕЛИР - рис.5

По замовчуванню атрибутам блоків призначається Режим Скрытый.

CREDO НИВЕЛИР - рис.6

Також при експорті можна для точок обрати параметр Блок.

CREDO НИВЕЛИР - рис.7

• За аналогією з CREDO ДАТ, тепер в графічному вікні можна створити новий пункт, вказавши його місце розташування (команда Создание пункта).

CREDO НИВЕЛИР - рис.8

• Додана можливість у відомостях відображати дані про «висячі ходи» (одна сторона ходу прив’язана до вихідного або вузловому пункту).

Для отримання нової версії і прошивки ключа необхідно звернутися до фахівців компанії:

market@credo-dialogue.com
pavlenko.nadya@gmail.com
або за телефоном
+38 (095) 80-80-608

При оновленні попередніх версій програми НИВЕЛИР 2.x — 3.0 на версію НИВЕЛИР 3.1 необхідно замінити плагіни цифрових нівелірів. Посилання для скачування плагінів — тут.

Закрыть меню
×