Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
Вебінар «Загальні зміни в CREDO III версії 2.5»

Вебінар «Загальні зміни в CREDO III версії 2.5»

Дата проведення — 28 жовтня 2020 року. Увага! Дату вебінару змінено!
Час — 09:00

Участь безкоштовна. Для участі необхідна попередня реєстрація за посиланням

Після реєстрації Вам будуть вислані інструкції по доступу до вебінару.

Традиційно, при кожному випуску нової версії програмного комплексу CREDO розробники не тільки додають вузькоспеціалізовану функціональність, а й оптимізують роботу всього комплексу в цілому. Не стане винятком і осінній випуск 2020-го року.

Цілий блок змін з’явиться в роботі з системами координат. Це і збереження системи координат за проектом (при передачі даних), і новий варіант уявлення систем координат.

При формуванні креслення профілю додадуться настройки для більш коректного відображення розгорнутого плану і для формування більш повної інформації в графі «Прямі та криві плану».

Розвивається блок імпортно / експортних операцій. Доопрацьовані налаштування обміну даними з MIF / MID, перенесені в класифікатор всі схеми відповідності для 3D, DWG / DXF, MIF / MID, ПАНОРАМА. В рамках формування відкритого універсального формату для обміну даними по цифровій моделі місцевості в формат TopoXml додана можливість вибору шарів і сформована структура для передачі геологічних даних. При експорті в DWG / DXF додалася функція «Помістити підпису в окремий шар», а також можна включити експорт точок з відключеною видимістю. При експорті моделі в IFC з’явилася можливість іменувати об’єкти згідно іменам шарів, з урахуванням ієрархії.

Тривають роботи над уніфікацією різних методів побудови — в новій версії зміни торкнуться методу створення і редагування точок і підписів, методу формування лінійних об’єктів (аппроксимацией, дотичними).

У всіх продуктах CREDO III з’явиться можливість створювати проект типу План Генеральний (раніше вона була відсутня в КРЕДО КАДАСТР).

Новими функціями доповниться CREDO ВЬЮВЕР (безкоштовний додаток, можна скачати з нашого сайту). Тепер в ньому можна створювати об’єкти і імпортувати зовнішні дані і в цілому використовувати як «накопичувач» цифрових моделей.

Про ці та інші зміни ви дізнаєтеся на вебінарі.

Приєднуйтесь, буде цікаво!

Закрыть меню
×