Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608

Нове в геологічному напрямку комплексу CREDO 2.6

Формування 3D-моделі геологіЇ

У СREDO версії 2.6 допрацьований механізм твердотільної моделі геології. Тепер твердотільна геологічна модель формується не тільки в замкнутих контурах (по контурах геологічних розрізів), але і при «умовно» паралельних або перпендикулярних розрізах. Система в автоматичному режимі призводить добудовування геологічних розрізів шляхом створення тимчасових геологічних розрізів, щоб створити єдиний контур.

Виконана робота по наповненню твердотільної геологічної моделі інформацією. Тепер дані за рівнями грунтових вод і рівням мерзлоти передаються в модель у вигляді плоских 3D-тіл.

Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.1 Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.2 Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.3

У вікні 3D-модель були додані ряд функціональних інформаційних можливостей для побудови в інтерактивному режимі координат точок, площі різних 3D-об’єктів по одній грані або цілком, обсягу. Додана можливість нанесення відстані по 3D-тілам.

Для більш зручного сприйняття і аналізу моделі додані можливості як відсікти площину, створити інтерактивне розтин. Так само модель можна представити різними варіантами: відображати кордони чи ні, відображати модель в каркасі або відображати тільки лицьові грані..

Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.4

Плоска модель розрізу

Триває поліпшення інтерфейсу роботи з традиційними плоскими розрізами. У поточній версії відбулися зміни у відображенні підписів — тепер підписи геологічних об’єктів масштабуются відповідно до масштабу візуалізації геологічного розрізу. Тепер ситуація, коли при менших масштабах в моделі підписи шарів повністю закривали модель розрізу, вже неможлива..

Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.5

Обробка лабораторних даних

У системі CREDO ГЕОСТАТИСТИКА змінено алгоритм визначення великоуламкових грунтів з глинистим заповнювачем.

Додана можливість зберігати відбраковування проб і окремих значень в ході статистичної обробки. При повторному відкритті проставлених значення зберігаються.

При імпорті табличних даних з формату XLS тепер є можливість для кожного зразка або для об’єкта в цілому ставити значення окатанности для великоуламкових грунтів.

Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.6

Додана можливість експортувати відомість статистичної обробки показників відразу в формат XLS на підставі шаблонів. Зразки шаблонів поставляються в комплекті з ПЗ, крім того, користувач може використовувати свої зразки відомості.

Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.7

Інше

В геологічному класифікаторі змінений ряд штриховок, які раніше експортувалися в форматі DWG і DXF в вигляді окремих символів. Тепер це асоційовані штрихування.

У формат TopoXml додані дані по точкам випробувань (Штампові випробування, дилатометр, крильчатка) і профілів геологічних розрізів (геологічна легенда, горизонти підземних вод і мерзлоти).

Нове в геологічній лінійці СREDO - рис.8

Закрыть меню
×