Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
Нове у версії 2.2 для продуктів CREDO проектного напрямку

Нове у версії 2.2 для продуктів CREDO проектного напрямку

Весняна версія 2019 року — це новий підхід до побудови об’єктів ситуації і покращений функціонал створення і редагування поверхонь в системі CREDO ГЕНПЛАН, додаткові можливості для реалізації різних технологій ремонту покриття та влаштування земляного полотна, підвищення автоматизації при створенні чорного і проектного профілів по осі дороги та інші доопрацювання в системі CREDO ДОРОГИ.

Проектування ЦМС в системі CREDO ГЕНПЛАН

Для побудови ЦМС додані команди, які можуть одночасно створювати групу різнотипних елементів по заданій плановій геометрії. Спочатку ми «малюємо» об’єкт в графічній області плану, а потім вибираємо, які елементи хочемо отримати через налаштування параметрів. В одній побудові передбачено створення точок, графічних масок, структурних ліній, регіонів, тематичних об’єктів — точкових, лінійних і майданних.

малюнок 1 - Нове у версії 2.2 для продуктів CREDO проектного напрямку

Створення поздовжніх профілів у системі ДОРОГИ

Для прискорення процесу створення поздовжніх профілів збільшена частка побудов, які можуть виконуватися без інтерактивної участі користувача.

Чорний профіль призначається автоматично для траси АД і ЛТО по розрізу поверхні рельєфу (при наявності одного шару з поверхнею).

Лінія керівних відміток (ЛРО) створюється без обов’язкового попереднього розрахунку позначок через окрему команду — система може це робити без участі користувача за критеріями поперечного вирівнювання на ділянках ремонту і за додатковими умовами на ділянках нового будівництва.

При запуску оптимізації автоматично створюються Контрольні точки на межі ЛРО з ухилами і відмітками маски в даних точках. При цьому контролюються допустимі поздовжні ухили, задані в проекті.

Робота у поперечному профілі

В поставку додані шаблони доріг з настройками ремонту (окрема папка Дорожній одяг і ремонт покриття) !!! Цього дуже чекали наші користувачі!

Передбачена заміна непридатного грунту при влаштуванні земляного полотна дороги.

У проектах ремонту тепер можна задати різні матеріали і товщини для шарів посилення і вирівнювання зліва і праворуч від осі дороги.

Реалізована зрізка з однієї зі сторін дороги на всю ширину проектного діаметру з пристроєм прісипной узбіччя.

Продовжено роботу по створенню нових шаблонів комбінованих відомостей.

Доопрацьовано розрахунок опади насипу на слабких основах для випадків, коли верхнім шаром болота є вода. Для води, як і для торфу, створюється геологічний шар з певним семантичним властивістю.

Змінено алгоритм створення перетинів ТТО, ЛТО в профілі — спочатку вибираємо тип об’єкту і відкриваємо його з класифікатора, потім вказуємо точку прив’язки на поздовжньому профілі і уточнюємо параметри створення.

Для передачі в 3D-вид коректного відображення ЦМП і різних об’єктів, розташованих на дорозі і в притрасової смузі, використовуйте схему відповідності 3D-об’єктів із поставки.

Малюнок 2 - Нове у версії 2.2 для продуктів CREDO проектного напрямку

Слідкуйте за новинами! Незабаром представимо алгоритм роботи виконання технології ремонту покриття і нововведення в ОДР!

Всі, хто має оформлену Підписку може звернутисьза оновленням, а хто працює на старих версіях — оформляйте Підписку, оновлюйтесь і йдіть в ногу з часом!

Закрыть меню
×