Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
НОВЕ В ГЕОЛОГІЧНОМУ НАПРЯМКУ CREDO. ЗУСТРІЧАЙТЕ, ВЕРСІЯ 2.3!

НОВЕ В ГЕОЛОГІЧНОМУ НАПРЯМКУ CREDO. ЗУСТРІЧАЙТЕ, ВЕРСІЯ 2.3!

Спрощення та прискорення побудови розрізу моделі за даними по виробках, доповнені налаштування імпортно-експортних операцій, доопрацьовані механізми відображення елементів моделі.

Усе це в новій версії продуктів CREDO ГЕОЛОГИЯ, CREDO ГЕОКОЛОНКА, CREDO ГЕОКАРТЫ и CREDO ГЕОСТАТИСТИКА

• Реалізовано абсолютно новий підхід в побудові розрізу моделі за даними по виробках (рис. 1). Розрізи будуються автоматично, без формування об’ємної геологічної моделі, і для їх створення і редагування досить двох кнопок: «Создать Модель – по выработкам» и «Узлы и звенья объектов»

НОВОЕ В ГЕОЛОГИЧЕСКОМ НАПРАВЛЕНИИ КОМПЛЕКСА CREDO ВЕРСИЯ 2.3
Рис. 1

Нові інструменти створення і редагування геологічних розрізів дозволяють швидко формувати будь-які варіанти моделей геологічної будови місцевості (рис.2). За допомогою методів, вже звичних для користувачів системи CREDO ТОПОГРАФ можна легко редагувати виклинювання, створювати межі шарів довільної форми. При цьому, при формуванні сітки розрізів, що перетинаються, система враховує точки перетину, і створювані плоскі розрізи будуть завжди зведені (рис.3).

Рис. 2
Рис. 3

• Доопрацьовані механізми відображення різних елементів моделі. Так інтервальні проби можна відображати в шаховому порядку, а в підвал креслення можна виводити інформацію по датах проходки виробок, по потужності корисного шару і потужностям над і під ним.

• Змінені налаштування імпортно-експортних операцій. При експорті даних моделі в XPGX можна налаштовувати параметри для кожного елементу індивідуально. При імпорті даних з XLS тепер можна «завантажувати» проби без закодованого стовпчика «Тип проби» і замінювати дані в існуючих виробках. Також користувачам надана абсолютно нова можливість імпортувати з XLS опис і потужності геологічних шарів в виробках.

• У новій версії в розрахунках нормативних характеристик по ІГЕ можна використовувати і середньозважене значення за потужністю проб.

На конференції 27 листопада в м. Київ будуть продемонстровані всі можливості програмних продуктів, в тому числі і геологічного напрямку, їх інтеграція з іншими системами CREDO і досвід практичного застосування новітніх технологій.

Запрошуємо на нашу ювілейну конференцію! Слідкуйте за новинами, найближчим часом буде розміщена програма заходу.

Реєструйтесь прямо зараз!

Закрыть меню
×