Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
ВИПУСК НОВОЇ ВЕРСІЇ CREDO ДАТ 5.1

ВИПУСК НОВОЇ ВЕРСІЇ CREDO ДАТ 5.1

Нова версія безкоштовно доступна всім користувачам, які мають Підписку. Завантажити оновлений продукт ви можете тут.

У новій версії 5.1 програми CREDO ДАТ реалізовані побажання користувачів, виправлені помилки і розширено функціонал для обробки польових інженерно-геодезичних даних. Коротко про нові можливості програми:

  • Додано читання проектів системи НИВЕЛИР 2x-3x. Коректно читаються проекти з даними нівеліровок, виконаних в одному напрямку. Для ліній, виконаних в прямому і зворотному напрямках, читаються дані тільки для прямих ходів.


  • Додано читання даних по еліпсоідній висоті при використанні плагінів, що імпортують результати постобробки з інших програм.
  • При попередній обробці файлів з результатами постобробки векторів супутникових вимірювань виконується обчислення виміряних азимутів і здійснюється орієнтування мережі по ним.


Також вже на етапі предобробки виконується перерахунок координат точок ГНСС в поточну систему координат проекту без призначення пунктів в якості вихідних і, також, на етапі попередньої обробки, в разі якщо підключена модель геоіда, виконується обчислення нормальних висот.

  • Додато імпорт / експорт даних в формат DWG.
  • У «Відомості редукування ліній» і «Відомості редукування ліній ПВО» додана поправка за приведення до середнього рівня лінії і окремо виділена поправка у відстані за облік кривизни землі і рефракцію

  • В імпорт текстових файлів (команда «Імпорт точок по шаблону») внесено зміни до читання кодів. Коди з шару «Геодезичні пункти» відображаються в таблиці Пункти ПВО. Решта кодів відображаються умовними знаками лише на екрані.
  • В меню «Ситуація» додані додаткові команди для роботи з топографічними об’єктами.

Користувачі, які не мають Підписки і бажаючі отримати нову версію 5.1, можуть звернутися до фахівців компанії по e-mail: pavlenko.nadya@gmail.com, market@credo-dialogue.com або за телефоном +38 (095) 80-80-608.

Закрыть меню
×