Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
У зв’язку з коронавірусом — працюйте вдома!

У зв’язку з коронавірусом — працюйте вдома!

Сьогодні багато користувачів CREDO переходять на віддалений формат роботи. Щоб підтримати всіх тих, хто продовжує працювати і вчитися в сформованих непростих умовах, ми зібрали кілька корисних рекомендацій і пропозицій від команди CREDO.

Для виробничих організацій:

 1. На час з 25 березня по 1 травня всі користувачі з активною підпискою можуть отримати усі необхідні системи з доступом на Internet-ключах. Це дозволить забезпечити віддалену роботу ваших фахівців.
 2. Якщо вам потрібно налаштувати віддалений доступ до ключів захисту ПП CREDO, рекомендуємо вам ознайомитися з матеріалами налаштування (стор. 11-14). А для настройки спільного доступу до сховища документів, виконайте рекомендації, наведені в статті за посиланням.
 3. Служба технічної підтримки CREDO продовжує працювати в штатному режимі. Ви завжди можете звернутися до наших фахівців за адресою — support@credo-dialogue.com.
 4. Якщо вам потрібні додаткові робочі місця CREDO на термін 1, 3 або 6 місяців, ви можете придбати в Оренду необхідні вам системі. Вартість Оренди можна побачити тут.
 5. У Інтерактивному навчальному центрі CREDO ви можете у зручний для вас час пройти off-line навчання за наступними напрямками:
  • Сучасні автоматизовані технології в гірничій справі (комплекс МАЙНФРЕЙМ)
  • Сучасні автоматизовані технології обробки геодезичних вимірювань і розрахунку обсягів (CREDO ДАТ, ТРАНСКОР, CREDO ГНСС, ТРАНСФОРМ, CREDO ОБЪЕМЫ)
  • Сучасні автоматизовані технології при проведенні інженерно-геологічних робіт (CREDO ГЕОЛОГИЯ, CREDO ГЕОКОЛОНКА, CREDO ГЕОКАРТЫ, CREDO ГЕОСТАТИСТИКА)
  • Сучасні автоматизовані технології проектування генеральних планів (CREDO ГЕНПЛАН)
  • Сучасні автоматизовані технології створення топографічних планів (CREDO ДАТ, ТРАНСКОР, ТРАНСФОРМ, CREDO ГНСС, CREDO ТОПОПЛАН)
  • Створення цифрової моделі місцевості і випуск креслень профілів лінійних об’єктів в системі CREDO ЛИНЕЙНЫЕ ИЗЫСКАНИЯ (CREDO ЛИНЕЙНЫЕ ИЗЫСКАНИЯ)

  Для участі в навчанні необхідно оформити заявку і відправити: по електронній пошті: training@credo-dialogue.com Вартість навчання фахівця — 3000 гривень.

 6. Конференції CREDO переходять в on-line режим. Найближчим часом на нашому сайті з’явиться графік заходів.

Для навчальних закладів:

У зв’язку з оголошенням карантину у багатьох навчальних закладах безкоштовно надаємо on-line доступ до програм CREDO для продовження навчального процесу з їх використанням.

Термін дії — до 01.07.2020. Для отримання доступу вам потрібно завантажити заявку, заповнити її та надіслати на адресу credo-vuz@credo-dialogue.com.

Якщо у Вас виникли запитання, попропонуємо звернутись за електронною адресою
Ukraine@credo-dialogue.com або за телефоном
+38 (095) 80-80-608
для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи.

Закрыть меню
×