Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
4 етапа роботи в CREDO

4 етапа роботи в CREDO

Кожен із вас має змогу навчитись сучасним технологіям від вишукувань до проектування!

Приділіть своєму навчанню 4 години і Ви суттєво підвищите свій рівень знань і можливостей! А для галузі – це насамперед економія обсягів робіт і коштів, не кажучи вже, про підвищення якості вишукувальних та проектних робіт!

1-й етап — Обробка даних інженерно-геодезичних вишукувань. Опрацюємо вихідні дані, отримані з різних джерел — дані лазерного сканування, супутникові дані та дані тахеометрії. Дані тахеометрії опрацюємо в CREDO ДАТ і передамо для роботи в CREDO 3D СКАН. Дані супутникових спостережень опрацюємо в CREDO ГНСС і також завантажимо в систему CREDO 3D СКАН. У програмному продукті CREDO 3D СКАН підготуємо хмару для роботи в 2D і 3D, виконаємо фільтрацію шумів, виділимо рельєф, в автоматичному режимі будемо розпізнавати об’єкти (з урахуванням класифікатору топографічних об’єктів), вивантажимо дані в потрібному форматі для роботи в CREDO ТОПОПЛАН, CREDO ТОПОГРАФ або CREDO ЛИНЕЙНЫЕ ИЗЫСКАНИЯ.

2-й етап — Створення Цифрової Моделі Місцевості. Усі роботи по створенню ЦММ проведені в системі CREDO ЛИНЕЙНЫЕ ИЗЫСКАНИЯ на основі даних, підготовлених на 1-му етапі. Відновимо рельєф і ситуацію. Визначимо конструкцію для лінійних і площадних тематичних об’єктів, сформуємо 3D-модель.

3-й етап — Опрацюємо дані інженерно-геологічних вишукувань, використовуючи функціонал систем CREDO ГЕОЛОГИЯ, CREDO ГЕОКОЛОНКА, CREDO ГЕОСТАТИСТИКА. Довантажимо каталог виробок і відомість лабораторних визначень в підготовлену на 2-му етапі ЦММ. Сформуємо список ІГЕ, визначимо нормативні та розрахункові характеристики ґрунтів. Сформуємо сітку геологічних розрізів і створимо просторову геологічну модель.

4-й етап — Проектування дороги і об’єкту генплану. На основі даних попередніх 3-х етапів виконаємо ремонт існуючої дороги. В системі CREDO ДОРОГИ запроектуємо ділянку нового будівництва дороги з перетинами і примиканнями, створимо інформаційну модель дороги. Запроектуємо майданчик під АЗС та створимо інформаційну модель майданчику в системі CREDO ГЕНПЛАН. Створимо елементи облаштування та організації дорожнього руху в системі CREDO ОРГАНИЗАЦИЯ ДОРОЖНОГО ДВИЖЕНИЯ. Сформуємо зведену інформаційну модель дороги. Розрахуємо обсяги робіт з урахуванням даних інформаційної моделі геології. Випустимо необхідні відомості і креслення.

Навчайтесь! Самовдосконалюйтесь!

Немає у нас іншого шляху, ніж робити якісні вишукування та сучасні проекти, які покажуть замовнику справжні обсяги робіт, інформаційну модель об’єкту та будуть основою для подальшої роботи протягом життєвого циклу!

Кожну систему Ви маєте змогу взяти БЕЗКОШТОВНО для ознайомлення строком до 2-х тижнів!

Заповніть форму за посиланням і навчайтесь!

Закрыть меню
×