Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ — старт продажу та спеціальна пропозиція!

CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ — старт продажу та спеціальна пропозиція!

З січня 2022 стартував продаж нової системи CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ для тих, чия робота з ортофотопланами та хмарами точок АФС — ваше призначення та улюблена справа!

Вартість системи становить 67 860 гривень.

До кінця 1 кварталу діє спеціальна пропозиція для користувачів CREDO 3D СКАН:

Вартість системи CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ за спеціальною ціною – 17 110 гривень. При цьому річну Базову Підписку Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО.

Посилання на плейліст із оглядом можливостей системи на нашому каналі Youtube

Фотограмметричні методи в даний час використовуються для вирішення безлічі інженерних задач. CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ забезпечує виконання повного ланцюжка робіт: від фотограмметричної обробки до створення цифрової моделі місцевості.

CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ включає в себе функціонал обробки фотографій, отриманих за допомогою аерофотознімання, наземною зйомкою, отримання хмар точок та ортофотопланів, а також усі необхідні інструменти обробки хмар точок: фільтрація, класифікація і виділення рельєфу, створення ЦММ і експорт даних в популярних форматах. Детальніше про продукт читайте в описі.

CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ — новий програмний продукт, який тільки на початку свого розвитку, але вже зараз він вирішує завдання, які затребувані інженерами, що займаються фотограмметричної обробкою фотозображень.

Детальну інформацію можна дізнатись у офіційного представництва CREDO-DIALOGUE в Україні за контактами +38 (095) 80-80-608, електронна пошта Ukraine@credo-dialogue.com.

Закрыть меню
×