Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
НОВІ ВІДЕО систем CREDO III Версії 2.4 на сайті!

НОВІ ВІДЕО систем CREDO III Версії 2.4 на сайті!

У новій версії 2.4 CREDO ІІІ окрім інформаційної моделі місцевості, в якій усі елементи представлені в 3D-вигляді і володіють необхідними атрибутами, проектант розширіть свої можливості по роботі з елементами земляного полотна та, НАЙГОЛОВНІШЕ, параметрами і технологіями ремонту!

З виходом версії 2.4, системи CREDO ДОРОГИ 2.4 та CREDO ГЕНПЛАН 2.4 отримали можливість більш якісного проектування інженерних мереж і 3D-моделювання з візуальним пошуком колізій, тим самим наблизивши настання ери BIM (ТЕХНОЛОГІЇ ІНФОРМАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ).

  • Для шарів посилення (крім самого верхнього шару) додана можливість задавати розширення, а для шарів вирівнювання — і розширення, і закладення укосів.
  • Реалізовано улаштування корита під новий дорожню одяг з різним закладенням відкосу і декількома варіантами визначення ширини по низу корита.
  • Є зміни в роботі по організації дорожнього руху, а також у версію CREDO ДОРОГИ 2.4 включено функціонал «ОЦЕНКА ДОРОГИ».
  • Усі зміни впроваджені і в потужну систему автоматизованого проектування (САПР) CREDO ГЕНПЛАН 2.4, яка дозволяє проектувати генплан промислових підприємств, споруд, будівельних майданчиків, об’єктів архітектури та містобудування, житлово-цивільних об’єктів.

Детальний опис функціоналу CREDO III версії 2.4 та можливостей, опис роботи з новими командами наведено у статтях «Нове у дорожньому напрямку версії 2.4» та «Нові можливості систем на платформі CREDO III версії 2.4».

Покроково усі команди, функціонал та можливості систем CREDO ДОРОГИ 2.4 та CREDO ГЕНПЛАН 2.4 наведені у відео:

1. Зміна інтерфейсу систем CREDO ДОРОГИ 2.4 та CREDO ГЕНПЛАН 2.4, нові можливості побудови елементів в плані, а також можливості 3D-моделювання

2. CREDO ДОРОГИ 2.4 — нові можливості і доопрацювання в поперечному профілі та отримання ще більш точних обсягів робіт та розширення варіантів технологій ремонту!

3. Детальний огляд редагування та створення об’єктів, пошук елементів, експорт та імпорт DXF/DWG, робота з кресленнями, робота з проектом ОБСЯГИ, усі технологічні моменти, які ПОЛЕГШАТЬ вам етап проектування – у цьому відео.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ! ДАЛІ – БІЛЬШЕ!

Усім користувачам із оформленою Підпискою варто звернутись до представника компанії для перепрограмування ключа до версії 2.4

КОНТАКТИ: Ukraine@credo-dialogue.com,
+38 (095) 80-80-608

Закрыть меню
×