Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
Вебінар «Нова система CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ 1.0» у запису!

Вебінар «Нова система CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ 1.0» у запису!

У геодезичної лінійці CREDO з’явився новий програмний продукт — CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ, призначений для фотограмметричної обробки фотозображень і створення цифрової моделі місцевості по хмарах точок.

Запис вебінару «Нова система CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ 1.0»:

Фотограмметричні методи в даний час використовуються для вирішення безлічі інженерних задач. CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ забезпечує виконання повного ланцюжка робіт: від фотограмметричної обробки до створення цифрової моделі місцевості.

CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ включає в себе функціонал обробки фотографій, отриманих за допомогою аерофотознімання, наземною зйомкою, отримання хмар точок та ортофотопланів, а також усі необхідні інструменти обробки хмар точок: фільтрація, класифікація і виділення рельєфу, створення ЦММ і експорт даних в популярних форматах. Детальніше про продукт читайте в описі.

CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ — новий програмний продукт, який тільки на початку свого розвитку, але вже зараз він вирішує завдання, які затребувані інженерами, що займаються фотограмметричної обробкою фотозображень.

Для подальшої роботи над системою нам важливо отримати від вас пропозиції щодо доопрацювання і подальшого розвитку продукту. Щоб оцінити його можливості, ви можете БЕЗКОШТОВНО попрацювати з новою системою на наступних умовах:

CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ буде надаватися безкоштовно до кінця 2021 року всім користувачам CREDO 3D СКАН 1.6 (з діючої підпискою). Для отримання безкоштовної версії на Internet-ключі необхідно відправити заявку на адресу Ukraine@credo-dialogue.com або за телефоном +38 (095) 80-80-608

У заявці необхідно вказати наступні дані:

  • ПІБ контактної особи;
  • Назва компанії;
  • Контактні e-mail і телефон співробітника, який буде працювати з продуктом.

Якщо у вас немає актуальної версії програми CREDO 3D СКАН 1.6 з підпискою, то ви можете замовити тимчасову версію CREDO ФОТОГРАММЕТРИЯ терміном на 2 тижні, перейшовши за посиланням

Закрыть меню
×