Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
Випущено нову версію 1.2 програмного продукту CREDO 3D СКАН

Випущено нову версію 1.2 програмного продукту CREDO 3D СКАН

Команда розробників CREDO 3D СКАН провела велику роботу по вдосконаленню існуючого функціоналу та розвитку нового. Фахівці CREDO намагались по максимуму врахувати побажання користувачів, зробили нову версію більш інтуїтивно зрозумілою, прискорили роботу деяких функцій.

У новій версії програми CREDO 3D СКАН став доступний імпорт dwg, ArcGIS, а також імпорт траєкторій МЛС за шаблоном. У новій версії ви можете використовувати можливість часткового імпорту хмар LAS. Реалізовано новий сценарій імпорту фотозображень, а також керування прив’язками фотозображень з можливістю працювати в одному проекті з панорамами і фото з окремих камер; розділяти прив’язки за вибором, за часом. Також тепер є відображення центрів фотографування в Плані і 3D, і є можливість вибору фотографії, що відображається. Додано ряд функцій по роботі з растрами.

Поліпшено роботу CREDO 3D СКАН у вікні плану і вікні 3D. Тепер в них можна працювати одночасно. Крім того, користувач може працювати ще й у додатковому 3D вікні. Можна виконувати захоплення об’єктів (ТО, лінійні об’єкти та об’єкти організації дорожнього руху) в 3D вікні. Доступна площина горизонту в 3D. Розширено можливості вікна Динамічний 3D поперечник (у попередній версії — профіль по хмарі). Тепер в ньому є можливість зафіксувати поточний поперечник, створювати тематичні об’єкти і точки в поперечнику, додано відображення лінійних тематичних об’єктів, що перетинаються і функція вимірювань в поперечнику.

Робота з хмарою точок в 3D СКАН стала зручніше. Тепер ви можете працювати з однією хмарою, без створення копій, використовуючи класифікаційні шари, виділення і видалення точок. Стало зручніше призначати довільні кольори окремих точкам і групам точок в хмарі. При цьому з’явилася можливість скинути класифікацію і виділення і відновити видалені точки.

Що стосується класифікації точок, то у користувачів CREDO 3D СКАН з’явилися такі можливості:

 • Управління класами.
 • Розфарбування хмари точок по класах.
 • Відключення видимості класів.
 • Робота команд і алгоритмів з точками певних класів.
 • Застосування результатів роботи алгоритмів і фільтрів у вигляді класифікації поточної хмари.

У новій версії CREDO 3D СКАН поліпшений функціонал фільтрації точок. Додана можливість фільтрації точок за порогом з попереднім переглядом результату в реальному часі для параметрів координати XYZ, інтенсивність, час реєстрації, кут сканування, висота над рельєфом, похил, кривизна. Додано фільтр щільності точок (рівномірне проріджування) і фільтр рухомих об’єктів, поліпшено алгоритм фільтрації шумів нижче рельєфу. В оновленій версії CREDO 3D СКАН реалізований розрахунок нормалей в точках хмари, розрахунок висоти над рельєфом для хмари точок, а також є гнучке управління даними, що зберігаються за точкою. Ви також можете виконувати розмальовку точок градиентами за різними параметрами: координати XYZ, інтенсивність, час реєстрації, кут сканування, висота над рельєфом, ухил, кривизна.

У CREDO 3D СКАН 1.2 доопрацьовані можливості по виділенню рельєфу: перероблені існуючі алгоритми, доданий новий – За кутом, реалізована можливість виділення рельєфу по опорному контуру для фотограмметричних хмар точок, додана команда виділення рельєфу на кар’єрах. Крім того, додана нова можливість виділення зовнішніх кордонів замкнутих просторів.

Велика робота була пророблена з функціоналом розпізнавання бровок кар’єрів, зменшилась кількість кроків для отримання результату, став зручнішим підбір параметрів з попереднім переглядом в реальному часі. З’явилися окремі команди: автоматичне зшивання бровок по порогу відстаней, автоматична фільтрація коротких ліній.

У новій версії CREDO 3D СКАН доданий ряд можливостей по створенню та редагуванню ситуації:

 • Площадний об’єкт по внутрішній точці
 • Випрямлення кутів ЛТО
 • Режим прив’язки по нормалі, до середини ланки
 • Полярне відстеження
 • Переміщення з базовою точкою
 • Інтерактивна вставка з прив’язкою до вузлів
 • Одночасне створення ліній з візуалізацією у всіх графічних вікнах
 • У новій версії істотно прискорені алгоритми розпізнавання лінійних тематичних об’єктів по хмарі точок.

Підвищено зручність роботи з об’єктами організації дорожнього руху. Був доданий новий зручний діалог вибору дорожніх знаків, автоматична класифікація знаків при створенні, створення світлофорів, а також експорт об’єктів організації дорожнього руху в CREDO ОРГАНИЗАЦИЯ ДВИЖЕНИЯ через TopoXML.

Тепер у 3D СКАН доступний розрахунок похилів дорожнього полотна зі створенням підписів похилу з заданим кроком.

Більш детально дізнатися про нове у версії CREDO 3D СКАН 1.2 ви можете, подивившись запис вебінару на нашому YouTube каналі.

Прочитати загальний опис технології роботи в програмі CREDO 3D СКАН 1.2 можна за посиланням

Нова версія CREDO 3D СКАН як завжди доступна безкоштовно користувачам, які мають Підписку. Зверніть увагу, для переходу на нову версію буде потрібна прошивка ключа.

Усім, хто зацікавися системою, попропонуємо звернутись за електронною адресою pavlenko.nadya@gmail.com або за телефоном +38 (095) 80-80-608 для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи.

Закрыть меню
×