Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608

Зміни в програмі СREDO ДОРОГИ версії 2.6

У програмі СREDO ДОРОГИ версії 2.6 реалізована одночасна спільна робота над одним проектом. Тобто кілька користувачів можуть одночасно відкрити один і той же проект для запису і зберігати зміни в цьому проекті. Такий сценарій роботи дозволяє значно прискорити проектування Трас АТ.

Спільна робота можлива тільки для проектів Дорога і тільки якщо вони зберігаються в Сховище документів (CД).

У версії 2.6 СREDO ДОРОГИ синхронізуються:

  • з’їзди;
  • автобусні зупинки;
  • призначені для користувача цільові лінії;
  • маски поздовжніх профілів;
  • точки і інтервали в графах сіток.

Додана нова команда створення траси АД — По ескізу. В рамках однієї побудови можна: інтерактивно створити лінію ескізу, автоматично отримати тангенціальний хід, який створюється в результаті апроксимації ділянок ескізу, вписати стандартні заокруглення і створити трасу АТ.

В ході побудови можна перейти на редагування параметрів обраного заокруглення і змінити створений тангенціальний хід.

Нове для проектування доріг в СREDO - рис.1

У СREDO ДОРОГИ версії 2.6 значно допрацьовано експорт інформаційної моделі дороги в формат IFC, тепер об’єднані всі однотипні елементи, наприклад, покриття смуг, зміцнення, елементи земляного полотна, також додані геометричні властивості елементів і матеріалів.

Нове для проектування доріг в СREDO - рис.2

У відомість обсягів робіт додана можливість розрахунок ширини і площі дорожнього одягу по проекції:

Нове для проектування доріг в СREDO - рис.3

У сітці Земляне полотно і ремонт укосів графах, де задаються стилі насипів і виїмок допрацьовані параметри на інтервалі, які дозволяють створити відгони укосів. У версії 2.6 в ці параметри додана можливість створення відгону ширини дна кювету.

Нове для проектування доріг в СREDO - рис.4

У команді Змінити через ВУ при редагувати тангенціальний хід додано видалення вершини кута за допомогою гарячої клавіші DEL.

При створенні картограми тепер можна налаштовувати колір контурів для фрезерування, попереднє фрезерування, розбирання підстави, розбирання покриття. Колір і штрихування визначається з діалогу Параметри Чорного та Проектної діаметрів.

Нове для проектування доріг в СREDO - рис.5

У шаблон креслення додана нова змінна Формат креслення. Ця змінна дозволяє автоматично додавати на креслення значення формату листа, яке вибрано при створенні креслення. Зміни торкнулися креслень плану, профілю, діаметра, в тому числі комплексного креслення водопропускної труби.

Нове для проектування доріг в СREDO - рис.6

У сітці Чорний профіль в графі Відстані виправлена помилка створення рубаного пікету довжиною більше 100 м на початку траси.

Зміни в програмі СREDO ОРГАНИЗАЦИЯ ДВИЖЕНИЯ версії 2.6

Для дорожніх знаків, в тому числі індивідуальних додана вставка знака з буфера обміну у вигляді DXF, який створений в програмі CREDO ЗНАК. Це дозволяє коректно експортувати індивідуальні дорожні знаки в обмінний формат IFC.

У версії 2.6 СREDO ОРГАНИЗАЦИЯ ДВИЖЕНИЯ значно допрацьовано експорт знаків в формат IFC, тепер всі елементи знака об’єднані в один загальний елемент, додані геометричні та семантичні властивості компонентів знака (щити, стійки).

Закрыть меню
×