Офіційне представництво CREDO-DIALOGUE в Україні.
Контактний телефон для отримання консультацій, тимчасових версій або придбання системи: (095) 80-80-608
Ювілейна конференція  «30 років інформаційного моделювання в CREDO»

Ювілейна конференція «30 років інформаційного моделювання в CREDO»

27 листопада провідні фахівці компанії «CREDO-DIALOGUE» виступлять на тематичних секціях «Геодезія», «Проектування», «Геологія» і «Гірництво». Адреса проведення – м. Київ, вул. Хрещатик 7/11

28 листопада — майстер-клас по обробці даних лазерного сканування для проектно-вишукувальних завдань в CREDO 3D СКАН з проектуванням ремонту на хмарі точок. Місце проведення – ДП «ДерждорНДІ»

Усіх гостей чекають приємні бонуси та спеціальні пропозиції!

Для «старих» клієнтів CREDO — принеси ключ Stealth зі «старою» системою CREDO, та отримай натомість будь-яку нову за ціною річної Базової Підписки. Ціна Підписки розраховується від вартості нової системи. У ПОДАРУНОК Ви отримуєте річну Базову Підписку на ту систему, яку купуєте. Бонус діє до кінця 2019 року.

Для нових клієнтів CREDO — знижка 50% на придбання будь-якої системи, плюс річна Базова Підписка у подарунок. Бонус діє до кінця 2019 року.

Для існуючих клієнтів CREDO — покупка нового програмного забезпечення зі знижкою 30%, плюс річна Базова Підписка у подарунок. Бонус діє до кінця 2019 року.

Представникам ВНЗ — учасникам конференції надамо за запитом будь-який навчальний комплект на Internet ключах безкоштовно з терміном дії до кінця 2020 року.

Принеси LPT ключ CREDO і отримай можливість придбати нове програмне забезпечення з ексклюзивною знижкою до кінця 2019 року.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА, потрібна ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація за посиланням

ЧЕКАЄМО НА ВАС за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11 27 листопада о 8-30
та 28 листопада о 9-30 в ДП «ДерждорНДІ», пр. Перемоги, 57

Закрыть меню
×